Moje poprzednie wpisy dotyczyły polskich artystów, więc zdecydowanie nadeszła pora na recenzję zagranicznego projektu. Dziesiątego dnia kwietnia celebrowałem nie tylko moje urodziny, otóż na rynek wyszedł najnowszy mixtape rapera 24hrs pt. 12 AM in Atlanta 2.

Jeśli preferujecie luźniejsze kawałki, których forma jest stricto osadzona w „bazie newschoolowej” to warto zapoznać się z tym albumem. Znajdziecie na nim numery, do których dograły się gwiazdy, które przez wielu zapewne są znane tj. Wiz Khalifa i Ty Dolla $ign. Nie doszukujcie się tekstów z przekazem czy mądrościami życiowymi. Jak przystało na twórczość trapową nie mogło zabraknąć tematyki związanej z pieniędzmi, kobietami oraz używkami. Dj Drama był współtwórcą całego dzieła i to jego bity możecie usłyszeć w każdym utworze tego krążka. Jest to doświadczony producent, który również teraz pokazał, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa utrzymując nadal dobry poziom. Poniżej zamieszczam jeden z popularniejszych utworów, który niebawem osiągnie milion odtworzeń na platformie Spotify:

Royce Rizzy, czyli 24hrs jest artystą, który w przyszłości może nas jeszcze zaskoczyć. Mam nadzieję, że będzie to związane z pozytywnymi aspektami jego pracy. Nie można zapomnieć o innych gościach, których dogrywki były bardzo przyzwoite. Może akurat znajdziecie w jednym z nich swojego nowego idola. Nie czekajcie i już dzisiaj zapoznajcie się z tym CD, a także z poprzednimi trackami, na których usłyszycie np. Lil Pumpa.

Oskar Michalik