Seminarium oraz bezpłatne warsztaty dla wszystkich przedsiębiorczych studentów i absolwentów, którzy myślą o założeniu własnej firmy lub chcą rozwinąć swoje umiejętności biznesowe.

Podczas spotkania będzie mowa o sensie prowadzenia działalności gospodarczej oraz odpowiedzialności, jaką bierzemy na siebie, zakładając firmę. Obejmie tematy związane z rekrutacją, budowaniem zaangażowania, przywództwem służbowym i inkubowaniem liderów wewnątrz organizacji. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o tym, jak wybrać swojego pracodawcę oraz co zrobić, aby praca lub prowadzenia własnego biznesu mogła być pasją i przyjemnością.

Na uroczyście otwarcie wydarzenia zapraszają Uniwersytet Opolski, Youth Business Poland oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

O szczegółach opowiada Marcin Deutschmann – referent Akademickiego Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego.

Plan spotkania:
10:00 – rejestracja uczestników
10:15 – rozpoczęcie seminarium
10:30-11:30 – Marek Śliboda, temat wystąpienia: „Droga ku doskonałości, czyli jak zbudować wizjonerską i ponadczasową organizację”.
11:30-11:45 – „Pożyczki pomysłem na rozwój firmy” – BGK zaprezentuje produkty oferowane w ramach projektu.
12:00-13:30 – warsztaty biznesowe rozwijające umiejętności przedsiębiorcze, dwie opcje do wyboru: „Załóż firmę – krok po kroku” – GLB Tax Sp. z o.o. lub „Personal branding, networking” – BGK.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, a na uczestników czekają certyfikaty.

Seminarium oraz bezpłatne warsztaty odbędą się 13 grudnia 2017 roku o godz. 10:00-13:30  w Collegium Maius (Uniwersytet Opolski), Aula Błękitna, Pl. Kopernika 11.

Więcej informacji oraz rejestracja uczestników na stronie RPO 2014-2020 oraz na stronie Facebookowej.

Natalia Gerliatovych
fot.: Akademickie Centrum Karier UO