Już dziś poznamy najpopularniejszego sportowca Uniwersytetu Opolskiego!

Profesjonalne uprawianie sportu wymaga wielu wyrzeczeń, ogrom treningów, zaangażowania i regularności. Tylko sami sportowcy wiedzą, ile są w stanie poświęcić dla spełniania się w określonej dyscyplinie sportu. Dziś zostaną za to nagrodzeni na uroczystej Gali Sportu Akademickiego Uniwersytetu Opolskiego organizowanej przez AZS UO.

Jaki jest główny cel plebiscytu na najpopularniejszego sportowca, tłumaczy prezes Akademickiego Związku Sportowego UO, Anna Chojnowska.

Do głównego tytułu nominowanych jest dziesięciu sportowców. Organizatorzy podali również ścisłą trójkę plebiscytu, która do poniedziałku (12.12) zgromadziła na swoim koncie najwięcej głosów.

Do tej pory wiele mogło się zmienić w kwestii głosowania i nadal może, bowiem do godziny 15:00 można jeszcze głosować na swojego faworyta. Do ścisłej trójki konkursu dostali się Agnieszka Kamińska, Mateusz Ptak i Adam Pawłowski, ale nie oznacza to, że nie można już głosować na pozostałych. Poniżej zestawienie sportowców zgłoszonych do plebiscytu:

15337462_1149987088442431_1619285698874600265_n

Galę Sportu Akademickiego uświetni zespół Rebizandt. To połączenie wokalu Rafała Dolińskiego ze znakomitą produkcją Marcina Borsa. Uroczysta gala już dziś (15.12) od godz. 17:00 w Studenckim Centrum Kultury.

Paulina Kurtyka