PKP Intercity zwiększa pulę najtańszych biletów na Expressy Intercity Premium (EIP) oraz Expressy Intercity (EIC). Promocją Happy Hours objęte zostały pociągi kursujące od poniedziałku do piątku po godz. 19.00, przez całą sobotę i w niedzielę do godz. 13.00.

W ramach promocji tanie bilety będą dostępne w około 100 expressach, m.in. na najpopularniejszych trasach do Krakowa czy Trójmiasta. Ci, którym przysługują ulgi ustawowe (np. 51 proc. studencka czy
37 proc. uczniowska) zapłacą jeszcze mniej.

Promocja Happy Hours to element zmian w ofercie, które wprowadzamy tej wiosny. Taniej podróżują już seniorzy oraz rodziny,  a wkrótce obniżki cen zauważą także pasażerowie  ekonomicznych TLK i IC – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity. Dzięki zwiększeniu puli najtańszych biletów w pociągach Pendolino i expressach planujemy zyskać nowych klientów – dodaje.

Promocja Happy Hours jest dostępna: przez Internet, przy pomocy aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator, w kasach oraz w automatach biletowych. Za pomocą smartfona bilet można kupić nawet na 5 minut przed odjazdem pociągu.

Regulamin promocji Happy Hours znajduje się na stronie www.intercity.pl.