Początek wiosny to idealny moment na zmiany. Jedną z nich może być zaangażowanie się w życie studenckiej społeczności. 22 marca 2023 roku zaplanowane jest III Posiedzenie Parlamentu Studentów Uniwersytetu Opolskiego.

Na obradach zostaną poruszone m.in. takie kwestie jak proponowane modyfikacje w regulaminie stypendiów, remont w akademiku ,,Niechcic’’ oraz ulepszenie pozostałych domów studenckich. Podczas posiedzenia odbędą się również wybory do Komisji Rewizyjnej Samorządu. Jest ona odpowiedzialna za kontrolę oraz monitoring działań Zarządu SSUO. Tematem rozmów będzie również rozwój Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Opolskiego.

O szczegółach posiedzenia opowie Franciszek Posacki, Przewodniczący Samorządu Studenckiego:

Posiedzenie Parlamentu Studentów Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się 22.03. o godzinie 19:00 w Sali Senatu Uniwersytetu Opolskiego. Na Parlament może przyjść każdy student.

Magdalena Wróblewska

fot. Pixabay