WE ARE THE party CHAMPIONS to kolejne wydarzenie z cyklu imprez studenckich organizowanych przez Samorząd Studencki naszej uczelni, tym razem we współpracy z KU AZS Uniwersytetu Opolskiego.

Tego wieczoru nie zabraknie emocji w sportowym klimacie, ze względu na ogrom atrakcji jakie przygotował Akademicki Związek Sportowy. Pierwszą zabawą będzie quiz o sporcie, następnie będzie można wziąć udział w konkurencjach sportowych, czyli w Party Triathlonie. Możemy być pewni, że na sali klubowej tego wieczoru największych imprezowych kawałków nie zabraknie, dzięki oprawie muzycznej, którą zapewni DJ Sfistaq. Oczywiście jak już nas, studentów, przyzwyczaiła współpraca SSUO z Mango Club, zorganizowany jest darmowy transport Mango Busem, z kampusu naszego Uniwersytetu, aż pod same drzwi klubu, który będzie kursował klasycznie w godzinach 22:00- 2:00.

Wszystkich zainteresowanych wspólną zabawą zaprasza Karol Gontarz – Prezes KU AZS Uniwersytetu Opolskiego.

My również zapraszamy i nie możemy się doczekać świetnej imprezy. Już w środę od godziny 22:00 parkiet klubu Mango zapłonie. Do zobaczenia!

Henryk Szuliński
Fot.: Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego