W poszukiwaniu naszej zwyciężczyni wędrowaliśmy po różnych wydziałach UO. Wczoraj przyszła pora na Instytut Psychologii!

Jak pewnie większość z Was wie, wraz z Samorządem Studenckim i Telewizją SETA organizujemy Wybory Miss Uniwersytetu Opolskiego.

Zdjecie1

Prowadziliśmy audycję na żywo do której dołączyli ciekawi goście: Bartek Wojtkowski (Woytazz) oraz Klaudia Budner, która motywowała naszych słuchaczy i dzieliła się dobrą energią  Wyżej na zdjęciu widać jedną z kandydatek – Laurę Hergesell.

Rozmawialiśmy między innymi o kanonach piękna, zdrowym odżywianiu, przełamywaniu własnych słabości i o tym dlaczego warto wziąć udział w Wyborach Miss UO. Około godziny 12:00 stery przejęły dziewczyny ze Sygnalizacji.

Kamila i Mateusz byli ciekawi, jaka według naszych studentów nie powinna być Miss, dlatego chwycili za mikrofon i wyruszyli w głąb Instytutu w poszukiwaniu oryginalnych odpowiedzi!

Wydawałoby się, że wybory miss to konkurs piękna, jednak na równi z urodą stoi także inteligencja.

MateuszKamila TO

To samo pytanie zadaliśmy również naszym gościom – Klaudii i Bartkowi.

Samojebka

Na zdjęciu (od lewej) Klaudia i Kamila.

Ostatnią audycję promującą Wybory Miss UO poprowadzimy z Instytutu Pedagogicznego. Wszystkich serdecznie zapraszamy 1 marca między godziną 10:00 a 14:00.

Chętne kandydatki prosimy o wysyłanie swoich zdjęć na adres missuo@onet.pl

Zapraszamy również na fanpage na facebooku https://www.facebook.com/Miss-Uniwersytetu-Opolskiego-1509352776061391/ dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco oraz będziecie mogli oddać głos na swoją faworytkę.

Kamila Chrzanowska