Marzy Ci się najlepsza i największa impreza studencka roku? Możesz pomóc przy jej organizacji!

Piastonalia zaczynają się już 20 maja, ale bez pomocy studentów ani rusz. Samorząd Studencki UO poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy organizacji tego wielkiego wydarzenia i każda para rąk się przyda. Możecie wybrać czy chcecie pomagać 20 czy 21 lub 22 maja, możecie również pomóc przed piastonaliami 17,18 albo 19 maja. Powrót do domu nie będzie tutaj żadnym problemem, ponieważ pomagając, możecie również mieć zapewnione miejsce w akademiku na dany dzień, by odpocząć sobie po dobrze wykonanej pracy.

O tym, jak można się zapisać, opowiedziała nam Natalia Kaczmarczyk, Szefowa Biura SSUO.

A dla tych, którzy lubią mieć już wszystko przygotowane wcześniej, podajemy link do zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSca5Tkg1lZNAwxUG3Ge2zs3CUYDhwuZ15268kEvNvQdljG3ng/viewform?fbclid=IwAR33lHeFHGFngc3KTnPFEtzQq1dphaZpvpK5hOM6X6FbS_MO3KcEae1Dnbo

Nie czekajcie! Razem stwórzmy najlepszą imprezę studencką w Opolu!

Marta Mierzwiak
fot.  fb SSUO