W ubiegły czwartek miało miejsce otwarcie nowej części galerii handlowej Solaris Center, która od dłuższego czasu była w rozbudowie. Znajdziemy tam odnowione 5 stref: smaku, mody, sportu, beauty i dla dzieci.

Dla szczęśliwych klientów, którzy przybyli pierwsi Pizzeria Hut Express rozdała aż 100 darmowych pizz również dla pierwszych 100 osób KFC przygotowało 15 skrzydełek, a sklep Kubenz kupony zniżkowe o wartośći 40% na cały asortyment. Wydarzenie było nazywane przedsmakiem tego co czeka nas w czerwcu, kiedy galeria zostanie finalnie otwarta. 40 nowych sklepów i punktów usługowych, 9 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, dodatkowe 300 miejsc parkingowych i więcej zieleni w centrum Opola. Tak będzie wyglądać galeria Solaris po skończeniu wszystkich prac remontowych.

Przygotowano dla gości także wiele atrakcji m. in. dla pań w strefie beauty pojawiła się możliwość skorzystania z darmowej metamorfozy, która obejmowała makijaż i fryzurę. W strefie smaku odbyło się gotowanie na żywo. W strefie mody goście poznali kolekcje popularnych marek, sprawdzili jakiego typu jest ich sylwetka oraz dowiedzieli się co warto założyć w zbliżających się miesiącach, by wyglądać cały czas na topie. Przygotowany został również konkurs, gdzie pytaniem konkursowym było: jakie są najmodniejsze dwa trendy tego roku? Zwyciężczyni wygrała zakupy ze stylistką. W strefie dla dzieci pociechy pod opieką animatorów, spędziły kreatywnie czas bawiąc się i malując buzie. Z kolei strefa sportu nie odstawała od reszty i przygotowała dla klientów przygodę z okularami VR, a także możliwość zmierzenia swojej siły i próbę pobicia rekordu w podnoszeniu ciężarów czy ćwiczenia na orbitreku.

Klienci galerii czynnie uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach i zadeklarowali przyjście na otwarcie główne.
Ale jakie nastawienie do przedsmaku mieli Opolanie dzień przed wydarzeniem?

Gabriela Roterman
Fot. własne