Luty kończy się wielką różnorodnością w branży muzycznej. Nowe single ukazują mocne rozpoczęcie tego roku i jednocześnie zapowiadają kolejne osiągnięcia. W naszych propozycjach na ten tydzień znajdziecie mieszankę różnych gatunków: rapu, popu czy R&B.

 


Rae Sremmurd, Swae Lee, Slim Jxmmi – Powerglide ft. Juicy J

Czy długo zapowiadane rozłączenie artystów w końcu nastąpi? Czy wskazujący na to tytuł to tylko marketingowe zamieszanie? Jak będzie wyglądała płyta SR3MM? Zapewne przekonamy się niebawem, tymczasem łapcie jeszcze ciepły singiel duetu odpowiedzialnego za takie hity jak No Type czy Black Beatles.

 

RAYE, Mabel, Stefflon Don – Cigarette

Brytyjska wokalistka RAYE prezentuje singiel promujący jej debiutancki longplay. Ma na koncie już dwa minialbumy, jednak teraz nadszedł czas na coś większego. Cigarette to kolejny już utwór zapowiadający to wydawnictwo. Tym razem do współpracy zaprosiła ona Mabel oraz Stefflon Don.

 


Meghan Trainor – No Excuses

Po długiej przerwie Meghan Trainor przerywa milczenie. Najnowszy singiel wokalistki zapowiada jej nadchodzący wielkimi krokami album. Po piosenkach NO czy Mee Too artystka zmieniła swój image, chcąc pokazać się od strony silnej i niedostępnej kobiety. W nowych wydaniach z kolei zapowiada siebie jako zakochaną i szczęśliwą dziewczynę. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejne utwory promujące przyszłą płytę.