Święta tuż tuż, dlatego niezwalniany, serwując wam kolejną dawkę świątecznych hitów.

 

 

Znana wokalistka jazzowa Norah Jones wzięła udział w projekcie „Spotify Singles – Holiday”, gdzie 13 artystów wykonało swoje wersje świątecznych piosenek. „It’s Not Christmas ‘Til You Come Home” to hołd dla osób służących w siłach zbrojnych i ich rodzin czekających na szczęśliwy powrót swoich bliskich. Głębia głosu Norah nadała piosence niesamowitego klimatu – to idealny wybór na umilenie sobie świątecznego wieczoru, siedząc przy rodzinnym stole w cieniu lampek choinkowych.

 

 

Pośród wielu nowości świątecznych nie może zabraknąć także starych dobrych hitów w odnowionej, świeżej wersji. Z taką właśnie nowością wychodzi DMX, prezentując swoje wykonanie jednej z najbardziej znanych piosenek świątecznych o czerwononosym reniferze.
Piosenka przedstawiona w całkiem innym gatunku muzycznym niż jej oryginalna wersja, rap dodaje jej dynamiki i znacznie ożywia. Dla fanów tego stylu to świetna propozycja na zbliżające się święta.

 

 

To nie pierwsza świąteczna propozycja od tej Pani. Kelly Clarkson ma już na swoim koncie cały krążek poświęcony piosenkom o tej tematyce. Tym razem przedstawia melodyjny kawałek, który bez wątpienia większości z Was wpadnie w ucho i wprowadzi w jeszcze bardziej świąteczny nastrój.

 

 

Tym razem to nie ,,PDG na święta” jednak dojrzały, emocjonalny, wpasowujący się w atmosferę świąt, utwór. Gural, potrafi zaskoczyć i tak właśnie jest z tym numerem, który w swoim miejskim stylu, śmiało mógłby konkurować ze znanymi kolędami.