Rusza rejestracja na karty parkingowe, umożliwiające wybranym studentom/kierowcom na parkowanie na terenie kampusu Uniwersytetu Opolskiego.

Już w najbliższy poniedziałek (04.11.2019r.) od godziny 9:00 będziecie mogli się zarejestrować, by zdobyć “przepustkę” na kampus UO. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, dlatego jak co roku obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

O szczegółach rejestracji oraz o opłatach za karty parkingowe opowie Natalia Kaczmarczyk, szefowa biura Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego.

Jest to na pewno dobra okazja dla dojeżdżających studentów, których zmęczyło szukanie miejsc w okolicach kampusu – często bezskuteczne, bądź codzienne opłacanie parkingów strzeżonych.

Link do rejestracji będzie dostępny na www.samorzad.uni.opole.pl

Katarzyna Szołyga
fot.: własne