Dziennikarze Radia Sygnały oraz Telewizji SETA podsumowali kolejny rok Sportowego Śniadania.

Sportowe Śniadanie to program realizowany na antenie Radia Sygnały, ale również nagrywany przez Studencką Telewizję Uniwersytetu Opolskiego SETA. Dziennikarze obu ekip co tydzień starali się zapraszać osobistości związane z opolskim sportem. Co ciekawe, gościli u nas reprezentanci wszystkich opolskich drużyn, które w tym sezonie awansowały do I ligi – piłkarze Odry Opole, siatkarki ECO AZS UNI Opole oraz piłkarze halowi Futsal Odra Opole. Nie zapomnieliśmy także o sportowcach Uniwersytetu Opolskiego czy działaczach Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Opolskiego.

W ostatnim odcinku Marek Świerczyński, Krzysiek Kostencki, Marcin Michalski oraz Paulina Kurtyka podsumowali kolejny rok Sportowego Śniadania. Powspominaliśmy naszych gości i rozmowy, wymieniając najciekawszy, najzabawniejszy i najtrudniejszy wywiad. Nie zabrakło także podsumowania sportowego roku w Opolu, który należy do bardzo udanych. Z resztą, posłuchajcie sami!

Część pierwsza:

Część druga:

Część trzecia:

Rozmowy z całego roku akademickiego dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce SPORT. Można je także obejrzeć na youtube’owym kanale SETA TV.

W realizacji programu już od dwóch lat pomaga nam lokal QUCHNIA, któremu serdecznie dziękujemy!

Paulina Kurtyka