Zespół Pajujo znany jest m.in z VI edycji programu MUST BE THE MUSIC, w którym doszli do półfinału. Grali również na największych polskich festiwalach reggae tj. Ostróda Reggae Festival, Reggaeland, Reggae Na Piaskach, Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi, czy Afryka Reggae Festival. Zyskali również kilka nagród publiczności. Tym razem zagościli na Opolskiej scenie Piastonaliowej.

Artyści na scenie muzycznej istnieją od 2005 roku, wydając w tym czasie trzy płyty. Ostatnia miała miejsce pięć lat temu w 2013 r. Zespół miał okazję również zaśpiewać m.in z Kamilem Bednarkiem, lecz nie tylko. Zapowiedź kolejnego krążka, jak i o przyszłości zespołu, ale również kilka motywujących słów dla młodych, nowych artystów znajdziecie poniżej:

Z Zespołem rozmawiał Patryk Smołka.

Już dziś (24.05.) Studenci przeniosą się na Kampus Uniwersytetu Opolskiego, gdzie o godz. 19:00 rozpocznie się kolejna dawka pozytywnej energii!

Patryk Smołka
fot.: opolskie.regiopedia.pl