DJ Tricks, Don Pablo, Dee Push, DJ Stahou, Matthew Murner oraz cała masa innych DJ miała wczoraj okazje zagrać podczas dwóch równolegle odbywających się imprez na Campusie Uniwersytetu Opolskiego.

Studenci zarówno Uniwersytetu Opolskiego jak i Politechniki Opolskiej domagali się dnia klubowego podczas tegorocznych Piastonaliów. Swoją chęć uczestnictwa w wielkiej imprezie pod gołym niebem wyraziło ponad trzy tysiące studentów na specjalnie utworzonym wydarzeniu na portalu facebook.com. Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego postanowił wyjść na przeciw studentom i specjalnie dla nich zorganizował dwa równolegle odbywające się wydarzenia – Imprezowy Namiot oraz Piastonaliowe Before Party wsparty DJ’ami z klubu Cina.

Imprezowy Namiot pozostanie otwarty dla studentów do dnia dzisiejszego, jako impreza towarzysząca dla “Międzygalaktycznego Zlotu superbohaterów”.

Radio Sygnały, SSUO oraz DJ Stahou zaprosili do tego wydarzenia takich DJ jak Matthew Murner, DJ Edwin, DJ Mike Aleksandrowicz oraz Mayo de Loco DJ.