Nasze futsalistki zawalczą o medal w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w Katowicach.

Piłkarki halowe Uniwersytetu Opolskiego zagrają w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. Wcześniej, w turnieju półfinałowym w Opolu nasze dziewczyny wywalczyły miejsce w najlepszej szesnastce w Polsce i dzięki temu w najbliższy czwartek (23.02) pojadą do Katowic zmierzyć się o złoty medal.

Mówi Anna Chojnowska, prezes Akademickiego Związku Sportowego UO.

Nasze futsalistki trafiły do grupy C, w której zmierzą się z Akademą Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Wałbrzychu oraz Uniwersytetem Gdańskim. Turniej organizowany przez AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach potrwa od 23.02 do 26.02.

Piłkarkom halowym Uniwersytetu Opolskiego życzymy udanych zawodów w Katowicach i miejsca na najwyższym stopniu podium.

Paulina Kurtyka
fot.: ampy.azs.us.edu.pl