Akademickie Centrum Karier nie zwalnia tempa i już ma zaplanowany grafik na początek 2018 roku.

Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego jest jednostką, która przez cały rok akademicki aktywizuje zawodowo zarówno studentów, jak i absolwentów naszej uczelni. Doradztwo zawodowe, pomoc przy szukaniu pracy, oraz pisaniu CV, interesujący wolontariat i dodatkowe praktyki czy szkolenia. Wszystko to między innymi było organizowane dla studentów z myślą o ich rozwoju i późniejszym starcie zawodowym.

A jakie plany oprócz cyklicznych działań ACK ma na nowy 2018 rok? O tym opowie kierownik biura, Karolina Trościanka:

Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego mieści się w domu studenckim „Kmicic” na parterze w pokoju numer 3. Dla studentów, jak i absolwentów biuro jest czynne od 7:30 do 15:30. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania ACK w nowym 2018 roku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę ACK.

Dorota Szymańska
fot.: kariera.uni.opole.pl