Włącz się w odpowiedzialność biznesu i zmieniaj świat poprzez dołączenie do programu edukacyjnego Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Poszerzaj swoje horyzonty i zostań Ambasadorem CRS.

Program Ambasadorów CRS to przede wszystkim program edukacyjny, który zrzesza młodych, energicznych i ciekawych nowej wiedzy ludzi. chcących nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego, ale i zmienić rzeczywistość. Bezpośrednie działanie wpiera rozwój koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu CRS (ang. Corporate Social Responsibility). Nie służy to tylko firmom, ale i ich otoczeniu.

Jest jedynym w Polsce programem edukacyjnym nastawionym na praktykę CRS. Składa się z kilku aspektów, których opiekunami są liderzy CRS w danej branży. Można będzie zasięgnąć fachowej wiedzy i nabycia praktycznych umiejętności przydatnych na uczelni jak również w przyszłej pracy. Nowe znajomości mogą zaowocować przyszłościową współpracą. Jest też możliwość wzięcia udziału w warsztatach z czołowymi specjalistami CRS i podjęcia wyzwania, by rozwiązać konkretne zadania takich firm jak Orange, Henkel czy Ergo Hestia. Najaktywniejsi Ambasadorzy CRS mają szansę na atrakcyjne nagrody i uczestnictwo w programie “Staże w CRS-ie”. Jest to płatny staż w firmie partnerskiej Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to edukacyjny program społeczny realizowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, który pomaga nie tylko w rozwoju przyszłych kadr menadżerskich, ale i promuje odpowiedzialność funkcjonowania w biznesie i życiu osobistym. Jest to możliwe poprzez przekazywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej tj. seminaria, spotkania z ekspertami czy szkolenia.

Uczestnictwo w tej akcji jest bezpłatne! Aby dołączyć do programu, wystarczy wypisać formularz na stronie TUTAJ.
Rekrutacja została przedłużona do 16 stycznia 2018 r. Więcej informacji znajdziecie na www.lob.org.pl

Nicol Rzotki
fot.: Forum Odpowiedzialnego Biznesu