Bluzy z logiem Radia Sygnały dotarły do członków naszego zespołu. W przedostatni dzień świętowania 64 urodzin naszego radia, mieliśmy zaszczyt powitać w naszych skromnych progach przedstawicieli miasta Opole.

Pana Łukasza Śmierciaka Naczelnika wydziału Promocji, Pana Michała Kramarza Zastępcę Naczelnika Biura Obsługi Inwestorów, Pana Donata Przybylskiego Redaktora w Biurze prasowym Urzędu Miasta Opole; wykładowcę Wydziału Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej, Panią Izabelę Żbikowską wykładowczynię wydziału Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej oraz organizatorkę Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych Fundacji HumanDoc.

Spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ zorganizowano je w ramach podziękowania za sponsorowanie bluz z logiem miasta i rozgłośni dla członków radia przez Urząd Miasta w Opolu. Nasi goście przekraczając mury Radia Sygnały przypomnieli sobie czasy studiowania na Uniwersytecie Opolskim. W wesołej atmosferze, przy poczęstunku, mogliśmy wymienić się ciekawymi oraz zabawnymi historiami z pracy w mediach.

Radiowe bluzy mogłyby być tylko marzeniem, gdyby nie Pan Donat. Kiedy tylko dowiedział się o przedsięwzięciu, bez chwili wahania zaproponował pomoc. Za jego sprawą nawiązaliśmy relacje z Wydziałem Promocji Opola. Z kolei dzięki Pani Izabeli, mieliśmy podwójną mobilizację do działania. Uzyskanie środków na bluzy stało się projektem zaliczeniowym przedmiotu Zarządzanie marką w kulturze, który prowadziła właśnie Pani Izabela. Jest nam niezmiernie miło, że odebraliśmy bluzy i zakładając je czujemy się wynagrodzeni za działalność w naszym kole naukowym.

Na audycji porozmawialiśmy o tym, jak wyglądała działalność Radia Sygnały na przestrzeni lat, co nasi goście uważają o działalności w mediach akademickich oraz czy instytucje kultury przeżyją oblężenie w obliczu luzowania obostrzeń?

Nagrodą w czwartkowym konkursie urodzinowym, podczas audycji był bon do Royal Tattoo&Piercing. Pani Brygidzie Pawlik, która jako pierwsza poprawnie odpowiedziała na pytanie W jakich dniach realizowano plan serialu Behawiorysta w Opolu?, gratulujemy wygranej.

Poniżej zamieszczamy audycję ze spotkania:

Jeszcze raz dziękujemy! – Ekipa RS.

Gabriela Roterman

Fot: własne.