Gdy kończą się studia zaczyna się szukanie pracy, a wraz z  tym idzie w parze rozmowa kwalifikacyjna.

Jak napisać poprawnie CV oraz list motywacyjny, co powiedzieć, jak się ubrać?

A wreszcie jak zrobić dobre „pierwsze wrażenie”, którego nie da się powtórzyć.

A o tym dlaczego po odbyciu rozmowy nie dostaliśmy wymarzonej pracy opowie nam organizator warsztatów Pan Kamil Krzysztoforski, który specjalizuje się w rekrutacji osób do pracy:

Uczestnicy mogli poczuć się jak na prawdziwej rozmowie, gdyż mieli w rękach własne CV i ubrani byli adekwatnie do  osób ubiegających się o pracę.

Szkolenie odbyło się 28 listopada  w sali kameralnej Studenckiego Centrum Kultury.

Dorota Szymańska