Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z pięściarzem Opolskiego Klubu Bokserskiego Odry Opole.

W ubiegły piątek (21.04) podczas Sportowego Śniadania w studiu Radia Sygnały gościł Łukasz Banach, pięściarz Opolskiego Klubu Bokserskiego Odra Opole, a także student dwóch kierunków na Uniwersytecie Opolskim. Łukasz to Mistrz Dolnego Śląska i Opolszczyzny na rok 2016 w kategorii wagowej do 91 kg oraz medalista Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego w Opolu.

Jak sam przyznaje – o zawodowstwie nie myśli, ale wskazuje wiele różnych powodów dla których warto trenować boks. Dzięki nowoczesnemu ośrodkowi treningowemu w DomExpo, jakim dysponuje Opolski Klub Bokserski Odra Opole, jest to o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. OKB często organizuje darmowe i otwarte treningi, gdzie każdy może przyjść i spróbować swoich sił.

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z naszym gościem:

Część pierwsza:

Część druga:

Z Łukaszem Banachem rozmawiali Paulina Kurtyka (Radio Sygnały) i Marek Świerczyński (SETA).

W realizacji programu pomógł lokal Quchnia

Paulina Kurtyka