Gośćmi dzisiejszego Sportowego Śniadania były siatkarki ECO AZS UNI Opole – Maria i Magdalena Woźniczki.

W ubiegły weekend (5-7 maja) zespół AZSu Uniwersytetu Opolskiego, który w większości składa się z zawodniczek ECO AZS UNI Opole zajął trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski zorganizowanych w Opolu przez Politechnikę Opolską. Nasze zawodniczki z grupy wyszły z drugiego miejsca, a w ćwierćfinale pokonały 2:0 Politechnikę Śląską z Gliwic. W półfinale uległy jednak Akademii Leona Koźmińskiego z Warszawy, która ostatecznie okazała się najlepszą drużyną zawodów. W meczu o trzecie miejsce siatkarki Uniwersytetu Opolskiego pokonały zawodniczki z Politechniki Opolskiej 3:0. Drugie miejsce zajęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie.

Po takim sukcesie mogliśmy gościć w naszym studiu rozgrywającą Marię Woźniczkę oraz przyjmującą Magdalenę Woźniczkę. Posłuchajcie rozmowy z siatkarkami ECO AZS UNI Opole, z którymi rozmawiali dziś Marek Świerczyński (SETA TV) oraz Mateusz Wieczorek (Radio Sygnały).

Rozmowa z siatkarkami ECO AZS UNI Opole – cz. 1

Rozmowa z siatkarkami ECO AZS UNI Opole – cz. 2

Rozmowa z siatkarkami ECO AZS UNI Opole – cz. 3

Rozmowa z siatkarkami ECO AZS UNI Opole – cz. 4