W studiu Radia Sygnały gościli zawodnicy drużyny futbolu amerykańskiego – Tomasz Biernacki oraz Przemysław Pospieszyński.

Towers Opole to drużyna, która powstała w grudniu 2017 roku po połączeniu dwóch dotychczasowych opolskich zespołów futbolu amerykańskiego – Wolverines oraz Wizards. Rosomaki i Czarodzieje połączyli siły, by w zbliżającym się sezonie rywalizować w Lidze Futbolu Amerykańskiego – LFA2.

Sezon startuje już w marcu, a Towers Opole w grupie B zmierzą się z zespołami Wataha Zielona Góra, Bielawa Owls oraz Rybnik Thunders. Jedyna już opolska drużyna futbolu amerykańskiego w Opolu ma także nowego trenera. Tim Bishop, który wcześniej prowadził włoski Crotone, objął Towers w styczniu i już rozpoczęli wspólne treningi.

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z naszymi gośćmi – Tomaszem Biernackim i Przemysławem Pospieszyńskim. Niestety, w związku z problemami technicznymi podczas audycji, prezentujemy tylko drugą i trzecią część rozmowy.

Cały odcinek można za to obejrzeć na Facebookowym kanale Studenckiej Telewizji Uniwersytetu Opolskiego – SETA.

W realizacji programu pomógł lokal QUCHNIA

Paulina Kurtyka