Już niebawem w Domu Studenta „Spójnik” w sali Mieszko odbędzie się niecodzienne spotkanie. Będzie miała tam miejsce czwarta edycja Koła Naukowego Kultury Rosyjskiej.

Spotkanie otwarte umożliwi integrację członków koła z chętnymi studentami, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę z kultury oraz z języka rosyjskiego. Organizatorzy zapowiadają liczne zabawy, konkursy oraz atrakcje.

Festiwale filmowe, konferencje, wyjazdy kulturoznawcze są dopiero wstępem do zagłębienia się w kulturę rosyjską, którą można poznać jutro (25.10.) o godz. 18:00. KNKR Interesuje się nie tylko krajem Rosyjskim, lecz także innymi krajami, na przykład słowiańskimi.

Czym zajmuję się organizacja opowiedziała nam Dagmara Ochwatowska – Zastępca Przewodniczącego KNKR.

Dostaliśmy także informacje o jutrzejszym wydarzeniu.

KNKR organizuje wyjazdy za wschodnie granice.
Zapytaliśmy studentów, jaki mają stosunek do języka rosyjskiego, jak i do wyjazdów w tamte strony.

Więcej o wydarzeniu TUTAJ

Wiktoria Radecka