“Czy polska gospodarka stworzy miejsca pracy dla studentów” – tak brzmi temat spotkania, które w poniedziałek 30 marca poprowadzi profesor ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Poseł na Sejm Jerzy Żyżyński.

Studenckie Koło Naukowe Politologów oraz Koło Naukowe Ekonomistów wspólnie przygotowało kolejne “Spotkanie z polityką”, które ma pomóc studentom w uzyskaniu odpowiedzi na fundamentalne pytanie dotyczące ich przyszłości po ukończeniu studiów.

Z profesorem Żyżyńskim współpracujemy od jakiegoś czasu. Jego wykłady są zawsze interesujące i świetnie przygotowane. Dodatkową motywacją była, także chęć spotkania się z Posłem przez Koło Ekonomistów UO, dzięki temu mogliśmy nawiązać współpracę z innym kołem naukowym oraz przygotować kolejne, z pewnością ciekawe spotkanie. – mówi Paulina Piwowarczyk, sekretarz Studenckiego Koła Naukowego Politologów.

Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu należy przyjść w poniedziałek 30 marca na godzinę 11:00 do sali nr 20 w Instytucie Politologii.