W okresie przedświątecznym można już podziwiać dzieła młodych artystów. Listopadowy konkurs wyłonił prace, które wprowadzają w magiczny nastrój świąt.

W listopadzie miał miejsce konkurs plastyczny, w którym to brały udział dzieci z opolskich przedszkoli i klas I – VII. Wyniki tego konkursu zostały rozstrzygnięte, a laureaci wywołani po nagrody. Teraz w teatrze można oglądać wszystkie z 375 prac, z których każda z nich jest wyeksponowana na dolnym i górnym foyer dużej sceny.

O tym, co można będzie zobaczyć opowiedziała nam specjalista ds. marketingu i kreowania wizerunku, Magdalena Starczewska:

Wystawę można oglądać w okresie przedświątecznym w opolskim Teatrze Lalki i Aktora przy ul. Kośnego 2a. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztuką, ale i tych, którzy szukają inspiracji na świąteczne dekoracje.

Nicol Rzotki
fot.: teatrlalki.opole.pl