Ambasadorzy PZU Kariera w całej Polsce wychodzą do studentów z propozycją odbycia darmowych szkoleń. W Studenckim Centrum Kultury można bezpośrednio dowiedzieć się o szczegółach akcji.

Dni Otwarte Biznesu w PZU dają możliwość wyjazdu do głównej siedziby firmy w celu odbycia w wybranym przez siebie warsztacie: HR, negocjacje, marketing, innowacje, zarządzanie strategiczne i projekty. Wystarczy wysłać swoje CV na adres kariera@pzu.pl oraz zawrzeć informacje, w którym z Dni Otwartego Biznesu w PZU chce się uczestniczyć. Do tego należy również dołączyć odpowiedzi na następujące pytania: Dlaczego chcesz wziąć udział w w warsztatach w wybranym dziale? Dlaczego powinniśmy zaprosić do udziału właśnie Ciebie?

Powiedziała Kamila Lenart, ambasador PZU Kariera.

PZU Kariera oferuje również szkolenia, które odbywać się będą na terenie kampusu UO. Dotyczyć będą one technik autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz odpowiedniej konstrukcji CV. Warsztaty odbywać się będą 5 listopada w Akademickim Centrum Karier o godzinie 12:00.