Sesja powoli już się zbliża, ale nie przeszkodzi to w zorganizowaniu Wielkiego Grillowania na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego.

W tym roku za muzykę na kampusie będą odpowiedzialni rezydenci klubu Cina m.in. : Tricks, Rossi i Dee Push. Od strony zaopatrzeniowej pojawi się Ministerstwo Śledzia i Wódki, którzy dostarczą m.in. zimne pieniste jak i dadzą nam możliwość wrzucenia na ruszt kiełbasy, lub innych dobroci. O szczegółach opowiedział Dawid Machecki – Członek Zarządu SSUO ds. promocji i informacji

Dodatkowo podczas tegorocznego grillowania będzie możliwość zakupu koszulek piastonaliowych, z których część zysku zostanie przeznaczona na pomoc w zakupie nowego wózka dla Oli Zagórskiej. Warto wspomnieć że jest to jedna z ostatnich akcji tego roku akademickiego.

Grillowanie odbędzie się 6 czerwca o godzinie 19.

Fot: Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego

Mateusz Długosz