Trwa rekrutacja do programu Erasmus+. Zostały jeszcze miejsca lecz czasu niewiele.

Jeśli macie ochotę pojechać do innego kraju, poznać jego kulturę i obyczaje, zaznajomić się tamtejszą kuchnią i poznać nowych ludzi to, to jest Wasza szansa!
Zostało pare dni na zapisanie się i wzięcie udziału w programie. Do 23.11.2018r. trwa dodatkowa (ostatnia) rekrutacja na wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019. Aby wziąć udział, należy wypełnić wnioski, które są umieszczone na stronie: http://hello.uni.opole.pl/dokumenty-do-pobrania/ .

Pamiętajcie aby uzupełnić wszystkie pola i uzyskać podpisy Dziekana i Koordynatora, inaczej możecie liczyć się z unieważnieniem dokumentów.

Studenci pierwszego roku swoją przygodę z wyjazdem na zagraniczną uczelnię mogą rozpocząć od drugiego roku akademickiego. Z kolei na praktykę mają szansę aplikować wszyscy. Jeżeli pobierasz stypendium socjalne lub specjalne, możesz ubiegać się o większe dofinansowanie z programu PO WER.
W razie pytań więcej informacji możecie uzyskać u Koordynatora waszej jednostki lub w biurze znajdującym się w Collegium Minus pokój 31.

Gabrysia Roterman
fot.: hello.uni.opole.pl