Baczność! Kolejno odlicz! Dla wszystkich członków AZS i nie tylko informacja specjalna. Ci którzy pamiętają czasy współpracy z Maximusem mogą poczuć się jak w domu.

Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Opolskiego zawiązał ponownie współpracę z klubem fitness Maximus z Opola. Po pewnym okresie przerwy w okolicach 17.11.2018 władze obu stronnictw podpisały umowę i członkowie AZS za okazaniem legitymacji członkowskiej mogą korzystać z tańszego karnetu typu OPEN..ale nim o samych karnetach, to o początkach współpracy opowiedział nam wiceprezes AZS UO Mateusz Ptak.

Jednak sama współpraca to nie koniec wrażeń dla członków związku sportowego. Ważne są też zarówno wsparcie ze strony klubu jak i zainteresowanie ze strony członków AZS, którego nie brakuje. Więc jak wyglądają priorytety?

Wielu działaczy związku złożyło już dokumenty i legitymacje więc jako AZS mogą korzystać( w szczególnych wypadkach zamiast okazania legitymacji można okazać zaświadczenie uzyskane z biura AZS) z karnetu, mając dostęp do nowego sprzętu i sal po odnowie. A więc ci co kochają smukłą sylwetkę i bycie fit mogą uczestniczyć zajęciach na uczelni zawitać do fitness clubu by umęczać i rozwijać swoje ciała jeszcze bardziej.

Jakub Kalbron
fot. AZS UO