Rozpoczął się nowy rok akademicki, a to oznacza czas, w którym pora skoncentrować się na nauce, ale również poszukać nowego hobby. Dlatego AZS UO wychodzi z pomocą, zapraszając wszystkich studentów na zajęcia, podczas których każdy może odkryć swoją sportową pasję.

Jeśli zastanawiacie się nad rozpoczęciem swojej sportowej przygody to Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Opolskiego ma dla was doskonałą ofertę. Już 5 października ruszają sekcje, które przeznaczone są dla wszystkich studentów bez względu na to czy dopiero zaczynają, czy też chcą szlifować swoje umiejętności.

O szczegółach dotyczących sekcji sportowych opowiedziała nam Matylda Chudzik – Wiceprezes KU AZS UO

Na ten czas oferta obejmuje takie dyscypliny sportowe jak Badminton, Koszykówka, Piłka nożna, Siatkówka, Capoeira, Kulturystyka, Pilates oraz Tenis stołowy. Jednak już niedługo siatka zajęć ma zostać jeszcze bardziej rozbudowana.

Dlaczego warto dołączyć do AZSu?

Dodatkowo, wkrótce stowarzyszenie będzie rozpoczynać nowe współprace, które zaowocują zniżkami dla posiadaczy legitymacji AZS.

Więcej informacji odnośnie sekcji oraz legitymacji znajdziecie TUTAJ

Justyna Dużyńska

Fot.: AZS Uniwersytet Opolski