STUDENCKA ROZGŁOŚNIA RADIOWA “RADIO SYGNAŁY”
UNIWERSYTET OPOLSKI

STUDENCKIE CENTRUM KULTURY
ul. Katowicka 95
45-061 Opole

Kontakt na antenę: 77 452 70 24

 

Redaktor naczelny, koordynator działu sportowego
Henryk Szuliński

 

tel. 532 639 836

henryk.szulinski02@gmail.com

Cześć, jestem Henryk i w radiu działam od 2021 roku. Jestem studentem ekonomii. Moim największym zainteresowaniem jest sport, a szczególnie ukochana dyscyplina jaką jest piłka nożna. Od 2012 roku jestem kibicem londyńskiego klubu Chelsea FC. Zapraszam do kontaktu w każdej możliwej sprawie, co by nie było, to ogarniemy.

Zastępca redaktora naczelnego
Małgorzata Gronowicz

 

tel. 881 787 815

malgorzata.gronowicz@wp.pl

Cześć! Mam na imię Gosia. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Im dalej w las, tym lepiej, bo mój kierunek bardzo mnie rozwinął, zwłaszcza od chwili dołączenia do naszego radia. Uwielbiam czytać książki i zwiedzać świat, a poznawanie nowych ludzi daje mi tyle samo energii, co kubek kawy. Równie mocno kocham tatuaże, zwłaszcza te na moim ciele, i rośliny, których mam już ponad setkę. W razie jakichkolwiek pytań, nie krępujcie się do mnie napisać!

Zastępca redaktora naczelnego
Wojciech Mielcarek

 

tel. 797 360 242

wojstudia@gmail.com

Cześć! Nazywam się Wojtek Mielcarek. Jestem studentem drugiego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Opolskim. Do Radia Sygnały trafiłem w kwietniu 2023 roku i od tamtego czasu nieustannie szlifuję swój warsztat dziennikarski. Jestem kolekcjonerem zestawów Lego, a wolne chwile spędzam na ich składaniu. Interesuję się także grami komputerowymi oraz dobrą muzyką, którą usłyszeć możecie na antenie Radia Sygnały! Jeśli masz jakieś pytanie, zapraszam do kontaktu!

Koordynatorka działu newsroom
Paulina Ceglarz

 

tel. 507 342 073

newsroomrs@gmail.com

ceglarzp24@gmail.com

Cześć! Mam na imię Paulina, studiuję już trzeci rok kierunek public relations na naszym Uniwersytecie. Uwielbiam biwaki, campingi, fotografowanie Opola, decoupage i oczywiście dobrą muzykę. Lubię próbować nowych rzeczy, dlatego postanowiłam spróbować swoich sił w mediach studenckich i muszę przyznać, że radio mnie oczarowało. W szeregi „Sygnałów” dołączyłam w grudniu 2022 roku i żałuję, że tak późno. Niedawno przejęłam odpowiedzialność za dział newsroomu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Szef anteny, koordynator działu technicznego
Adam Dubiński

 

antenaradiosygnaly@gmail.com

Cześć, mam na imię Adam. Z Radiem Sygnały jestem związany od początku studiów, czyli od października 2021 roku. Na co dzień studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz pracuję w Radiu Opole. Mam zróżnicowane hobby i szerokie zainteresowania, jednak gdybym miał wskazać kilka głównych z pewnością byłyby to technologia, fotografia i przyroda. Pochodzę z przygranicznych Głuchołaz, położonych w malowniczej okolicy Gór Opawskich. Prywatnie kibicuję londyńskiemu Arsenalowi oraz Miami Heat. Jeśli nie jestem w pracy możecie mnie spotkać na górskim szlaku bądź też na trasie rowerowej. Piszcie śmiało, jak znajdę chwilę od razu odpowiem 😉

Koordynator działu technicznego
Adam Krzywański

 

tel. 690 977 051

adamkrzywanski1@gmail.com

Siema! Jestem Adam Krzywański i związany z Radiem Sygnały jestem od 2023 roku. Studiuję na drugim roku dziennikarstwo i komunikację społeczną. Jestem fanem piłki nożnej jak i siatkówki. W wolnych chwilach chodzę na mecze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, jak i lubię jeździć na rowerze. W razie pytań zachęcam do kontaktu!

Koordynatorka działu muzycznego
Justyna Dużyńska

 

tel. 786 268 102

duzynska.j4@gmail.com

 

Hejka, mam na imię Justyna. Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na III roku, a w radiu działam od początku swoich studiów. Muzyka jest nieodłącznym elementem mojego życia. Kocham jej słuchać, ale przede wszystkim dzielić się miłością do niej z innymi! Poza tym interesuję się grami komputerowymi oraz grafiką. Dzięki Radiu Sygnały przełamałam swoje granice. Jeśli potrzebujesz w czymś pomocy, to pisz śmiało z chęcią pomogę 🖤

Koordynatorka działu muzycznego
Julia Wenzel

 

tel. 694 336 413

juliawenzel@autograf.pl

 

Cześć, mam na imię Julia i jestem studentką III roku Lingwistyki Stosowanej. Z Radiem Sygnały jestem związana od października 2021 roku. Muzyką interesuję się od zawsze, w wolnych chwilach śpiewam, głównie na ślubach, oraz dużo czytam. Dzięki RS mogę spełniać swoje marzenia i pasje, jakimi są uczestnictwo w koncertach, pisanie arykułów muzycznych i poznawanie muzycznego świata od „kuchni”. Jestem otwarta na nowe znajomości i z wielką chęcią odpowiem na wszystkie pytania- te muzyczne, jak i nie związane z muzyką. No to co, jesteśmy w kontakcie! 🎶❤️

Koordynatorka działu marketingu i promocji
Zuzanna Madej

 

tel. 668 465 293

marketing.sygnaly@gmail.com

zuzannam73@gmail.com

Cześć wszystkim! Mam na imię Zuzia, działam w radiu od kwietnia 2023 roku. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a w radiu zajmuje się działem marketingu. To tu odkryłam jaką ścieżką chcę podążać w przyszłości. Jestem miłośniczką kawy, gotowania, dobrych książek i zwierząt! Jeśli potrzebujesz pomocy, masz jakieś pytania lub chcesz pogadać, służę pomocą!

Zastępca koordynatorki działu marketingu i promocji
Wiktoria Kasprzyk

 

tel. 570 059 631

kasprzykw9@gmail.com

Cześć! Mam na imię Wiktoria, a z Radiem Sygnały jestem związana od kwietnia 2023 roku. Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej, a w radiu skupiam się głównie na dziale marketingu. Pasjonuję się kulturą włoską, makijażem i muzyką.  Jestem też ogromną fanką jamników! W razie potrzeby, służę pomocą!

Skontaktuj się z nami: