Dobre samopoczucie i dobra kondycja to jedne z najważniejszych czynników naszego życia. Uniwersytet Opolski doskonale o tym wie i już po raz kolejny organizuje wydarzenie poświęcone zdrowiu.

Już po raz drugi Wydział Nauk o Zdrowiu organizuje Piknik, podczas którego czeka nas moc atrakcji. Studenci kierunków takich jak, Kosmetologia, Dietetyka czy Fizjoterapia połączą swoje siły i wraz z wykładowcami zaprezentują swoją wiedzę z określonej dziedziny. Podczas eventu będziemy mieli okazję między innymi wziąć udział w masażu relaksacyjnym, badaniu skóry, czy chociażby dowiedzieć się czegoś na temat suplementów diety.

Więcej o wydarzeniu opowiedziała mgr Monika Rusztowicz, wykładowczyni z wydziału Nauk o Zdrowiu:

Szczegółowy program znajdziecie na stronie internetowej wydziału

II Piknik Zdrowia odbędzie się już 15 maja od godziny 9:00 na terenie wydziału Nauk o Zdrowiu, ul. Katowicka 68, 45-060

Wiktoria Cichońska
Fot.: Wydział Nauk o Zdrowiu