Lubisz piłkę nożną? Często oglądasz mecze w telewizji? Chciałbyś zobaczyć mecz lokalnej drużyny na żywo? W takim razie wybierz się na najbliższy mecz Odry Opole.

W poniedziałek 29.04 zostanie rozegrany mecz 30. kolejki Fortuna 1 Liga, w którym to plasowany na siódmym miejscu OKS Odra Opole Spółka Akcyjna podejmie ulokowany wyżej Motor Lublin Spółka Akcyjna. Jest to spotkanie dwóch wyrównanych zespołów, które marzą o grze w barażach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

W rundzie jesiennej zawodnicy z Opola przegrali z ówczesnymi gospodarzami z Lublina 2-0. Fakt ten powoduje, że piłkarze na własnym stadionie przy Oleskiej 51 będą chcieli się za wszelką cenę zrewanżować i przy okazji zbliżyć się w tabeli do strefy dającej miejsce w barażach. Emocji na stadionie z pewnością nie zabraknie, kibice będą za wszelką cenę wspierać swoje drużyny do ostatniego gwizdka sędziego.

O tym czy studenci interesują się piłką nożną i czy wybierają się na mecz, zapytaliśmy ich samych:

 

Spotkanie rozpocznie się o godzenie 18:00 a prognozy pogody są bardzo optymistyczne co tym bardziej zachęca do pójścia na widowisko. Po więcej informacji zapraszamy na stronę OKS Odra Opole S.A: TUTAJ.

Jerzy Dorosz

Fot: OKS Odra Opole S.A.