Dla wszystkich ciekawych świata i szkuających inspiracji, już w najbliższy czwartek, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – pierwsza edycja konferencji TEDxUni Opole, organizowana przez studentów Uniwersytetu Opolskiego.

O konferencjach TEDx słyszał chyba każdy, a filmiki z takich wydarzeń w internecie są źródłem interesujących i praktycznych informacji. Zamysł to maksymalna dawka wiedzy w minimalnym czasie! Dla prelegentów będzie to na pewno wyzwanie, by streścić swoją wiedzę i doświadczenie w krótkim wykładzie. Dla uczestników niezwykła okazja do wysłuchania ciekawych wykładów w pełnym skupieniu.

Motywem przewodnim konferencji jest hasło Inspire. Podczas wydarzenia, niezależnie od zainteresowań, każdy znajdzie inspirujący wykład dla siebie. Wśród grona prelegentów wystąpią między innymi: Tomasz Palak, Maciej Kochański, dr Ewa Kosowska-Korniak, Jakub Zamojski, Szymon Lipiec i Robert Rutkowski.

O kulisach konferencji opowie jej organizator Mikołaj Jabłczyński:

Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2024 na Małej Scenie Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie trwać do 16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dla uczestników konferencji przewidziany jest poczęstunek. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Alicja Skoczylas

Fot.: facebook.com/TEDxUniOpole