Odwiedź Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu między 11 maja a 6 czerwca tego roku, aby zanurzyć się w niezwykłym światku wystawy, na której zaprezentowane zostaną graficzne interpretacje wybranych polskich piosenek.

 

To niezwykłe wydarzenie zostało opracowane przez studentów Pracowni Plakatu i Grafiki  Wydawniczej, prowadzonej przez profesora Lecha Majewskiego i Justynę Czerniakowską z renomowanego Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

 

W ramach wystawy będzie można podziwiać różnorodne opracowania graficzne, które w kreatywny sposób interpretują znaczenie i emocje zawarte w tekstach i melodii wybranych utworów. Dzięki talentowi i zaangażowaniu studentów, odwiedzający będą mieli okazję  spojrzeć na polską muzykę z zupełnie nowej perspektywy.

 

Nie przegap okazji, by odkryć, jak wizualna sztuka może dialogować z dźwiękami i słowami, tworząc unikalne i inspirujące doznania. Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu serdecznie  zaprasza wszystkich miłośników sztuki i muzyki do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu,  które na pewno pozostawi niezapomniane wrażenia.

 

O tym co myślą o wystawie powiedzieli nasi studenci:

 

 

Ceny biletów znajdziecie pod tym adresem: https://bilety.muzeumpiosenki.pl/

Adrian Lada

Fot. https://muzeumpiosenki.pl/aktualnosci.html