Impreza charytatywna z okazji 5-tych urodzin projektu “Mam tourette’a i mi z tym dobrze”.

To na pewno nie będzie sztywny bal. Nie musicie zabierać długich sukni czy eleganckich smokingów, a jedynie mnóstwo pozytywnej energii i siły do zabawy do białego rana.

Już w ten wtorek (9.05) o godzinie 21:00 rusza impreza charytatywna z okazji 5-tych urodzin projektu “Mam tourette’a i mi z tym dobrze”. Na wydarzenie zaprasza organizator, Bartek “Woytazz” Wojtkowski, który zdradza, że podczas imprezy zostanie nakręcony teledysk do utworu “W wirze zabawy” z krążka “Współczesne przygody Hugo” SzymSa SzymSiwo. Oczywiście nie zabraknie też wielu innych atrakcji, jak chociażby turniej gry w Beer Ponga.

Projekt “Mam tourette’a i mi z tym dobrze” obchodzi w tym roku już piątą rocznicę założenia. Woytazz był młodym, 17-letnim uczniem technikum, gdy wprowadzał projekt w życie. Co wtedy myślał? Jakie miał plany i jak zmieniło się jego życie od tego czasu? Posłuchajcie sami.

Mówi Bartek Wojtkowski, który stara się pomagać każdemu, kto zwróci się do niego o pomoc. Pomógł już w wielu pracach licencjackich i magisterskich, ale sam przeprowadził także wiele wykładów dla różnych środowisk. Choć jak sam przyznaje – nie są to wykłady, a roasty i naśmiewanie się z samego siebie.

Bilet wstępu na imprezę kosztuje symboliczne 5 złotych, a wszystkie środki zebrane przy bramce zostaną przekazane na konto Polskiego Stowarzyszenia Syndrom Tourette’a.

Start już we wtorek o godzinie 21:00 w Cina Club. Imprezę poprowadzi rezydent klubu Cina – Dj Don Pablo.

Paulina Kurtyka