60 Urodziny Radia Sygnały

Jest nam niezwykle miło poinformować Was drodzy Sygnałowcy, że podczas naszego jubileuszu 60-lecia zagramy dla Was również na falach UKF na 89,3 FM!

Po prawej stronie widzicie nasz maszt z anteną FM gotową do emisji, zamontowaną w najwyższym punkcie centrum Opola, czyli na dachu naszego akademika Niechcic, gdzie kilka lat temu na 11 piętrze mieściło się poprzednie studio Radia Sygnały.
Radia Sygnały będzie można posłuchać na tej częstotliwości w terminie od 21 do 28 kwietnia!

Urodziny Radia Sygnały tradycyjnie wiąże się z wieloma atrakcjami, w tym z wielogodzinną audycją, której liczba godzin grania odpowiada liczbie lat istnienia rozgłośni.
W tym roku zagramy sześćdziesięciogodzinną audycję – rozpoczynamy w piątek 21.04 w samo południe, a kończymy w niedzielę 23.04 o północy. Są to szczególnie urodziny, nie tylko ze względu na jubileusz, ale także dlatego, że będzie można nas słuchać na częstotliwości 89,3 FM.
Corocznie to wydarzenie zrzesza dawnych i obecnych członków Radia, przyciąga słuchaczy, którzy często podejmują interakcje z prowadzącymi nawet podczas godzin nocnych. Co godzinę można wygrać atrakcyjne nagrody, a tegoroczną nagrodą główną jest skok ze spadochronem!
Jest to okazja do posłuchania głosów i audycji, które zawsze wzbudzały zainteresowanie wśród odbiorców. Nierozłącznym elementem kilkudziesięciogodzinnej audycji jest także muzyka na żywo, dlatego możecie się spodziewać koncertów w studiu i nie tylko.

Ramówka

A tak bawiliśmy się rok temu!

Do usłyszenia!