Już jutro (21.11) rusza etap odbierania decyzji stypendialnych – z tej okazji zapraszamy studentów do odwiedzenia swoich dziekanatów.

We wtorek, 21 listopada, rozpoczyna się etap odbierania decyzji stypendialnych. Po odbiór decyzji studenci powinni zgłosić się do właściwych dziekanatów.

Izabela Kaczyńska – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego przypomina, że istnieje również możliwość odwołania się od decyzji Komisji Stypendialnej:

Wzór wniosku dostępny jest na stronie:

Warto wiedzieć, że w tym roku wzrosły stawki przyznawanych stypendiów. Tydzień temu mogliśmy się zapoznać ze stawkami określonymi dla danych progów:
I próg – 900zł
II próg – 785zł
III próg – 600zł
IV próg – 500zł

Jutro opublikowana zostanie również ilość punktów pozwalająca na otrzymanie stypendium w konkretnym progu dla określonych kierunków.

Wszystkim starającym się o stypendium życzymy powodzenia.

Patryk Korzec
fot.: Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego