Ciekawa forma przygotowania się do Halloween – zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Maximus Fitness Club proponuje opolanom ciekawą formę przygotowania się do Halloween. W najbliższą niedzielę (30.10) w klubie fitness odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci od lat trzech. Podczas gdy najmłodsi zajmą się wykonywaniem ozdób na Halloween, ich rodzice będą mogli skorzystać z siłowni pod okiem trenera zupełnie za darmo.

zaprasza Natalia Kulon z Maximus Fitness Club.

Warsztaty dla najmłodszych potrwają od 16:30 do 18:00, a cena wstępu to 5 zł. Natomiast rodzice skorzystają z siłowni za darmo. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego Maximus Fitness Club prosi o uprzednie zapisanie dziecka pod nr tel.: 785 194 551 lub w recepcji klubu w godzinach od 6:00 do północy.

Paulina Kurtyka