Samorząd Studencki UO wybrał nową przewodniczącą – Izabelę Kaczyńską. Dzisiaj miało miejsce ostatnie  posiedzenie dotychczasowej kadencji.

“Dziękuję wszystkim, wreszcie pora się wyspać” – tymi słowami Maciej Kochański ustępujący z funkcji przewodniczącego Samorządu Studenckiego, zakończył ostatnie posiedzenie dotychczasowej kadencji. Wcześniej, w trakcie sprawozdania podkreślał zaangażowanie studentów w realizację wielu inicjatyw, także tych, które pomagają w zwiększaniu rozpoznawalności UO w skali ogólnopolskiej.

Następnie odbyły się wybory nowej przewodniczącej – wybrana została Izabela Kaczyńska.
Powołano także zarząd, w którym funkcje będą pełnić:
Michał Karbowiak (v-ce przewodniczący), Tomasz Rojek (sekretarz), Marta Nowak (rzeczniczka prasowa), Kinga Karwacka (zarządzanie i logistyka), Inez Klimczyk (sekcja domów studenta), Natalia Chmiel (kontakty wewnętrzne).

Nowo wybraną przewodniczącą zapytaliśmy o akcje związane ze wspomaganiem studentów w wchodzenie na rynek pracy, które proponowała, jako kandydatka:

Izabela powiedziała nam, które wydarzenie, jej zdaniem, ma największą szansę rozwoju:

Dowiedzieliśmy się także, jak zapatruje się na obejmowaną funkcję i czy widzi określoną drogę rozwoju SSUO:

Rozmawiał nasz reporter Krzysztof Krzemiński, zdjęcia dzięki uprzejmości Magdaleny Kurowskiej.

Nowo wybranemu zarządowi życzymy samych sukcesów!