Pogoda nam sprzyja, nie ma deszczu a słońce świeci na tyle by “Wielkie grillowanie” było hasłem tegorocznych otrzęsin!

Otrzęsiny Uniwersytetu Opolskiego to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń na naszej uczelni.

Studencka impreza została podzielona na dwa dni. Plan na wtorek zapowiada się obiecująco i jest wypełniony przeróżnymi atrakcjami. Od 10:00 rano w Studenckim Centrum Kultury startujemy z warsztatami z bezpiecznej jazdy. Na kampusie będzie stać krwiobus, w którym to będziecie mogli oddać krew, by pomóc komuś kto jej potrzebuje. W tym samym miejscu, ale już o 11:30 odbędą się symulacje wydarzeń drogowych jak na przykład dachowania. Będzie też co nie co dla tych co może nie mieli jeszcze styczności z alkoholem jak i dla ciekawskich. Na kampusie będzie punkt, w którym to, możemy sprawdzić jak po wypiciu większej ilości alkoholu funkcjonuje nasz organizm poprzez założenie alkogogli. Na koniec o godzinie 19:00 w SCKu na sali widowiskowej wystąpi grupa improwizacyjna “To mało powiedziane”

Plan imprezy na środę (17.10) przedstawił nam Michał Karbowiak – członek Samorządu Studenckiego UO:

Największa opolska integracja studencka zaczyna się już we wtorek (16.10) od godziny 10:00 a kończy w środę (17.10) w klubie Cina. Bilety do klubu można nabyć przed wejściem za 5zł.

Nicol Rzotki
fot.: facebook.pl – Otrzęsiny Uniwerka – środa 17.10 – kampus UO, after w Cina Club