We wtorek gwiazdą wieczoru Piastonaliów 2017 będzie Gooral, który o 23:00 zagra na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego. Artysta udzielił wywiadu Radiu Sygnały.

Mateusz Górny, czyli Gooral, to producent muzyczny z Bielska-Białej, który ciupagę połączył z beatboxem. Muzyka elektroniczna i dubstep w połączeniu z góralszczyzną dają niesamowite efekty, przy których fani Goorala zawsze bawią się znakomicie. Jego koncerty to ogromna dawka energii, a i sam Gooral wiecznie skacze po scenie. Nie ma więc wątpliwości, że Kampus Uniwersytetu Opolskiego dziś w nocy oszaleje.

Gooral kilka dni temu ogłosił na swoim Facebooku, że rozpoczyna prace nad płytą Ethno Elektro 2, a Radiu Sygnały zdradził szczegóły dotyczące projektu. Czy będzie to krążek podobny do jego debiutanckiej Ethno Elektro, a może coś zupełnie innego? Posłuchajcie sami!

Z Gooralem rozmawiała Paulina Kurtyka

Oprócz Goorala, na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego zagrają dziś jeszcze Sayes, XxanaxX oraz Smolik z Kev Fox. Start o 19:00.

Paulina Kurtyka