Masz dużo wolnego czasu i chcesz czynnie brać udział w życiu kampusu? Udział w rekrutacji do samorządu jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli lubicie brać czynny udział w życiu kampusu, poznawać nowych ludzi, chcielibyście organizować wydarzenia kulturalne jak coroczne Otrzęsiny, Piastonalia, Kulturalia czy wydarzenia charytatywne, takie jak akcja krwiodawstwa i szlachetna paczka, to uczestnictwo w samorządzie jest właśnie dla Was.

Dla uczestników rekrutacji przewidziane są zabawy integracyjne w celu lepszego zapoznania się z aktualnymi samorządowcami. Samorząd Studencki to przede wszystkim przygoda i masa nowych doświadczeń.

Dzisiaj, 25 października, o godzinie 18:00, w Studenckim Centrum Kultury odbędzie się rekrutacja do Samorządu Studenckiego.

Krystian Piróg
fot.: Facebook/SSUO