Już jutro kolejny czwartek, to oznacza koncert w Studenckim Centrum Kultury. W tym tygodniu będziemy mogli usłyszeć zespół REDEMPTY. Zespół trudny do określenia dzięki mocnym gitarowym riffom oraz melodyjnemu wokalowi.

REDEMPTY to zespół założony w 2011 roku. Była to garstka ludzi, która miała niesamowitą energię. Można było to zobaczyć w ich twórczości. Jednak każdy miał pomysł na siebie, przez co zmiany w składzie zespołu były dość częste. Ale dzięki temu każdy mógł się realizować w swoim stylu. Największe problemy przy znalezieniu basisty i drugiego gitarzysty. Ostatecznie w czteroosobowym składzie stworzyli materiał trafiający do szerszej publiczności na koncertach. Jednak nie trwało to zbyt długo, gdy odszedł wokalista oraz zrezygnowali z współpracy z basistą czekała na nich półtoraroczna przerwa.

Teraz tworzą go wokalistka Monika Stefko, basistka Karolina Krupińska, gitarzysta Krystian Suchorab i perkusista Michał Grzesik. Niesamowici muzycy, którym nie jest obojętny los REDEMPTY. Wrócili na scenę w 2015 roku, a już jutro (28.04),zagrają w Studenckim Centrum Kultury. Zobaczymy ich w Sali Widowiskowej.

Już w czwartek wywiad z zespołem od godziny 20:00, a koncert o 21:00 w Studenckim Centrum Kultury. Jeśli nie możecie być obecni będzie też transmisja na www.radiosygnaly.pl

Julia Kędziora
fot.okniemodlin.org