Od 16 do 23 października bieżącego roku trwa rekrutacja do Koła Naukowego TEAL The European & American Law, skierowana do studentów pierwszego i drugiego roku wszystkich kierunków Uniwersytetu Opolskiego.

Koło Naukowe TEAL działa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego i stanowi unikalną inicjatywę skierowaną do studentów, którzy interesują się prawem europejskim i amerykańskim oraz chcą zgłębiać wiedzę w tych dziedzinach. TEAL organizuje szereg wydarzeń, konferencji i spotkań z ekspertami w dziedzinie prawa. Jednym z takich wydarzeń był zeszłoroczny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, zorganizowany z okazji dwudziestolecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, który wzbudził duże zainteresowanie, przyciągając tym samym wielu studentów. Poprzez udział w przedsięwzięciach TEAL członkowie mają okazję zgłębiać różnorodne zagadnienia związane z tematyką koła, nawiązywać nowe kontakty oraz rozwijać swoje umiejętności.

O rekrutację jak i o samo studenckie koło naukowe zapytaliśmy jego przewodniczącą, Agnieszkę Dudek:

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji odsyłamy do strony TEAL na Facebooku oraz do formularza rekrutacyjnego, znajdujących się w linkach poniżej:

Natalia Placek

Fot.: Przemysław Witczak, Aleksandra Kmiecik (plakat)