W czwartek (2.11) rusza rejestracja do otrzymania specjalnej karty umożliwiającej wjazd na parkingi Uniwersytetu Opolskiego.

Wszyscy, którzy do tej pory za darmo korzystali z parkingów należących do Uniwersytetu Opolskiego, teraz będą musieli posiadać specjalną kartę umożliwiającą wjazd na kampus. W najbliższy czwartek (02.11) od godz. 8:00 rusza rejestracja na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Link do rejestracji znajdziecie na stronie samorzad.uni.opole.pl, a odbędzie się ona za pomocą dysku Google.

O zmianach opowiedział nam wice-przewodniczący Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego, Michał Karbowiak:

Wcześniej za dostęp do parkingu na kampusie trzeba było płacić 50 zł miesięcznie. Teraz, decyzją Kanclerza UO, opłata za roczne korzystanie z Kampusu Uniwersytetu Opolskiego (za okres od 1 października do 30 września) wyniesie 60 zł.

60 sztuk to pula kart dostępu dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Opolskiego.

Więcej informacji na stronie Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego.

Mateusz Wieczorek
fot. uni.opole.pl