Już od dzisiaj możecie usłyszeć Radio Sygnały nie wchodząc w przeglądarkę internetową. Czerwcowe granie to ciąg audycji od 15:00 do 19:00 w piątki, o różnej tematyce, urozmaicony ciekawymi aktywnościami i nagrodami.

Audycje, które będą nadawane mają bogatą tematykę. Od typowo muzycznych rozmów, przez piłkarskie dyskusje, czy wakacyjny klimat, aż po odczucia związane z pierwszym rokiem studiów. Dla niektórych naszych radiowców, tych, którzy zostali zrekrutowani w marcu, będą to pierwsze własne audycje.

Podczas trwania ramówki, na kampusie Uniwersytetu Opolskiego, naprzeciw Studenckiego Centrum Kultury, będzie rozstawiony namiot, w którym będziecie mogli wziąć udział w konkursach. Za odgadnięcie piosenki, poprawnie powiedzenie łamańca językowego lub zrobienie sondy na wybrany temat czekają na was drobne nagrody.

Wydarzenie to nie tylko jest inicjatywą pomagającą wypromować radio. Jest to także  integracja ze wszystkimi studentami oraz głośne pożegnanie sezonu letniego i roku nauki 2023/2024. W piątki 07.06, 14.06 oraz 21.06, w godzinach 15:00-19:00 będziecie mieli okazję posłuchać audycji, które powstają w Radiu Sygnały bez otwierania przeglądarki internetowej. Zabierzcie ze sobą znajomych i koniecznie odwiedźcie kampus.

Zapytaliśmy naszych studentów, co sądzą o tym pomyśle:

 

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku Radia.

Małgorzata Gronowicz

Foto. Wiktoria Kasprzyk