Wyróżniająca się na tle krajowym konferencja odbędzie się już w najbliższym tygodniu na Uniwersytecie Opolskim. MRTBS 2024 – I Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Nowoczesne trendy badawcze w naukach biomedycznych: holistyczne ujęcie opieki zdrowotnej to propozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych interdyscyplinarną koncepcją badawczą w naukach o zdrowiu, naukach medycznych i naukach pokrewnych.

Wykłady odbędą się w trzech sesjach plenarnych. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość wysłuchania wykładów zagranicznych gości z Europy, USA, Australii, Japonii i Tajwanu. Ponadto program konferencji obejmuje moduł Master Class, sesję posterową, debaty naukowe oraz specjalistyczne warsztaty naukowe.

O szczegółach wydarzenia opowiedziała Pani dr hab. Danuta Witkowska, prof. UO -przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego wydarzenia, wicedyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu:

Patronat nad konferencją objął Rektor Uniwersytetu Opolskiego Prof. dr hab. Marek Masnyk oraz Prezydent Uniwersytetu Naukowo-Technologicznego Tzu Chi na Tajwanie, Prof. Wen-Jui Lo. Jest ona realizowana i finansowana w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Doskonała nauka II” 2023.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-19.04.2024 w budynku Uniwersytetu Opolskiego Collegium Salutis Humanae, przy ulicy Katowickiej 68 w Opolu. Szczegóły wydarzenia znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!

Alicja Skoczylas

Fot.: Instytut Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Opolski