To już kolejny rok, w którym Uniwersytet Opolski podejmuje się współpracy z bankiem Santander. Tym razem przebiegać będzie ona pod hasłem #NeverStopLearning.

Możesz pochwalić się dobrymi wynikami w nauce? A może aktywnie działasz na rzecz uczelni i osiągasz liczne sukcesy artystyczne bądź sportowe? Dobrze się składa, bo teraz może zostać to docenione!

W tym roku bank Santander w porozumieniu z naszą uczelnią postanowił nagrodzić 50 najlepszych studentów, którzy w zamian za swoją ciężką pracę będą mieli szansę otrzymania nagród pieniężnych. Będzie to kwota 1000 złotych brutto, wypłacana jednorazowo.

O szczegółach opowiedział jeden z członków Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego, Adama Kita:

Adam Kita wspomniał również o celu kampanii Santander:

Pierwszy etap rekrutacji trwa do 7 listopada, natomiast po 8 dniu tego miesiąca wszyscy wnioskodawcy otrzymają informację o ocenie swojej aplikacji. Warto zaznaczyć, iż jeśli komisja oceni Wasz wniosek jako pozytywny oznaczać to będzie kwalifikację do kolejnego etapu.

Wnioski o Nagrodę można składać do 31 października br. na podanej stronie: link.

Julia Wenzel

Fot.: Uniwersytet Opolski